poniedziałek, 11 listopada 2013

Pierwsza stylizacja

Wpisy i posty to jedno, ale każdy szanujący się blogger powinien sam pokazać się na swoim blogu. Bo pisać o modzie to jedno, a ubrać i pokazać na forum to co innego. Raz już pokazałem swoją stylizację przy okazji metamorfozy, ale to było tylko na potrzebę konkursu. Tym razem to zestaw wyjściowy:

Najbardziej w tym zestawie podoba mi się marynarka z tweedu. Pisałem o niej w poprzednim poście, a teraz nadeszła pora pokazać ją w zestawie koordynowanym. Leży bardzo dobrze, ale zamierzam wymienić w niej guziki i wtedy dopasować nieco w talii przesuwając guzik o 0,5 cm.

Marynarka, krawat i koszula to znaleziska w secondhandach. Spodnie są z H&M i są chyba jedynym mankamentem w tym zestawie, ponieważ są za długie. Zabieram się powoli do przeróbek krawieckich i skracania spodni, a na te spodnie dopiero przyjdzie czas. W ręku czarny trencz , ponieważ rano było dosyć zimno, ale na sesji pogoda dopisała. Chyba polubiłem jesień

Krawat 100% jedwab, fajny wzór, no i sam siebie pochwalę za węzeł...


Na tym zdjęciu dobrze widać wzór tweedu marynarkitrencz - House
marynarka - Tweed de France created by Frislid (secondhand)
koszula - T.M. Lewin (secondhand)
krawat - Lloyd's (secondhand)
spodnie - H&M
pasek - bez sygnowania (secondhand)
buty - Lasocki1 komentarz:

  1. ciekawe, czy ktoś czyta komentarze do postów sprzed roku... ;) kołnierzyk+krawat : czad! masz poczucie smaku. podoba mi się, że potrafisz wyszperać takie perełki w sh. nie sztuka "odstawić się" w butiku. no i na plus: widać, że nie zadzierasz nosa. nic gorszego niż przekonany o swojej nieomylności bloger. tak trzymaj!

    OdpowiedzUsuń