wtorek, 3 września 2013

Torba

Kolejny wpis pragnę poświęcić skórzanej torbie, którą sobie niedawno sprawiłem. Zdecydowałem się na brązową, nubukową teczkę. Postawiłem na sklep internetowy BarellyBags - model Grand Brown w kolorze camelowym. W sklepach ciężko dostać dobrej jakości torbę za przyzwoitą cenę. W salonach Ochnik czy Wittchen ceny powalają na kolana, dlatego takie sklepy internetowe to ratunek dla przeciętnego klienta.


Brązowy kolor nie jest tak oficjalny jak czerń. Również skóra nubukowa nie wygląda tak elegancko, dlatego dzięki tym dwóm czynnikom torba bardzo dobrze wpisuje się w styl smart casual. Fason jest bardzo prosty:
dwa zapięcia na klamry, jedna komora ze skórzaną wyściółką oraz najważniejszy wg mnie uchwyt, dzięki któremu można ją nosić w ręku, a nie tylko na pasku na ramię. Pasek gniecie marynarkę i koszulę, a co więcej taka torba dużo lepiej prezentuje się w ręku.

Teraz najważniejsza jest impregnacja i pielęgnacja skóry. Nubuk ma bardzo ciekawy wygląd, ale za to jest dużo trudniejszy w utrzymaniu. Pomogą tu tylko impregnaty i renowatory w aerozolu, więc ciężko będzie przywrócić jej oryginalny kolor, kiedy skóra zacznie się starzeć.

Taka torba to inwestycja na lata. Polecam każdemu, bo uważam, że każdy, czy kobieta, czy mężczyzna powinien w swojej garderobie takową posiadać. Jeżeli ktoś chciałby się na taką zdecydować to polecam oczywiście sklep internetowy BarellyBags. Jako tamtejszy klient posiadam rabat w wysokości 5% ( zawsze coś ), więc zawsze możemy się dogadać.

Poniżej jeszcze kilka zdjęć torby.

Sklep internetowy www.barellybags.pl1 komentarz: